ژن زندگی خاطرات سحر ولدبیگی اخبار فرهنگی و هنری

ژن: زندگی خاطرات سحر ولدبیگی اخبار فرهنگی و هنری

مفقود شدن ۵۶ گردشگر در آب‌های جنوب تایلند

پلیس تایلند اعلام کرد: بعد از طوفان روز گذشته (پنج‌شنبه) که منجر به گرفتار شدن یک قایق با ده‌ها گردشگر در آب‌های جنوب این کشور شد ۵۶ نفر همچنان ناپدید هست..

ادامه مطلب

۲ مأمور نیروی انتظامی گیلان در سد آیت الله بهجت غرق شدند

دو مأمور نیروی انتظامی گیلان در سد آیت الله بهجت منطقه بلوکات شهرستان رودبار غرق شدند. ۲ مأمور نیروی انتظامی گیلان در سد آیت الله بهجت غرق شدند ..

ادامه مطلب

آخرین مکالمه خلبان پرواز کی بود؟ ، جزئیات سانحه هوایی تهران- یاسوج

به گزارش مهر، شرکت هواپیمایی کشوری گزارش مقدماتی سانحه هوایی پایتخت کشور عزیزمان ایران – یاسوج هواپیمایی آسمان را منتشر کرد: جزئیات..

ادامه مطلب

تلاش جهت یافتن مابقی کوهنوردان گمشده در اشترانکوه

مدیرکل مدیریت بحران لرستان با اشاره به آخرین اوضاع کوهنوردان گمشده گفت: 60 کوهنورد حرفه‌ای در محل مستقر هستند. تلاش جهت یافتن مابقی کوهن..

ادامه مطلب

قتـل همسر و پسر به خاطر توهم شیشه

محسن مردی 46 ساله است که دو بار دست به جنایت زده هست. هر دو بار هم مدعی بود به علت مصرف موادمخدر شیشه دچار توهم شده است و همین باعث شده است جان همسر و..

ادامه مطلب

قتل فرزند ٤ سال بعد از همسرکشی

مردی همسرکش که توانسته ‌بود رضایت فرزندانش را بگیرد و از قصاص نجات پیدا کند، بعد از آزادی از زندان این‌بار پسرش را به قتل رساند. قتل فرزند ٤ سا..

ادامه مطلب

دانش آموز بودم که پسر همسایه مان مرا به اتاقک برد! , بیانات وحشتناک یک مرد در خصوص قتل ناموسی

غرور و وحشت در زندگی من به هم آمیخته بود. خودم می دانستم هرگز نمی‌توانم آن چه را که شنیده بودم فراموش کنم ولی چنین وانمود می کردم که به خاطر فرزندان..

ادامه مطلب